MOBİLYA VE HIRDAVAT

Üçlü Görünüm
Dörtlü Görünüm
Bu Kategoride 371 Ürün Bulundu
1 2 3 ... 6 ... 12 ... 24
MOBİLYA VE HIRDAVAT

Hırdavat Nedir? E-Hırdavat Nedir?


Üretim veya tüketim sonrasında, yıpranmış, aşınmış ya da bozulmuş olan herhangi bir ürünün veya malın yeniden kullanılabilmesi için yapılan her türlü işleme tamirat denir. Tamirat işlerini, tamircilerin gerçekleştirebilmek için kullandığı malzemelere ise hırdavat denir. İnternet üzerinden online hırdavat satın alımları yapılabilir.

E hırdavat, hırdavat ürünlerinin online olarak satışı anlamına gelmektedir. Online hırdavat olarak da adlandırılabilir. Online hırdavat almanın sağladığı en büyük faydalardan biri ürünün taşıma masrafının ve zahmetinin ortadan kalkmasıdır. Online hırdavat alışverişlerinde gönderim ücretleri tamamen Ultrasepet tarafından karşılanmaktadır. E hırdavat yani online hırdavat alışverişleri, kolay sipariş, zamandan ve yakıttan tasarruf gibi ekstra faydalarda sağlamaktadır. Bunlardan yola çıkarak online hırdavat alışverişi müşterilerimiz için oldukça avantajlı bir yoldur ve son zamanlarda online hırdavat alışverişleri oldukça artmıştır.

Hırdavat Çeşitleri Nelerdir?


Hırdavat çeşitleri envanterimizde ve online hırdavat olarak internet üzerinde kataloglandırılmış halde kullanıcıyla buluşmaya hazırdır. Bu hırdavat malzemeleri aşağıdaki gibidir;

  • Asma kilit ve kapı kilidi
  • Elektrikli el aletleri
  • Metre ölçüm aletleri
  • Hortum – makaralar – sulama sistemleri
  • Alet takım çantası
  • El aletleri
  • Kapı ve pencere malzemeleri

Asma kilit ve kapı kilitleri, birçok farklı sektörde kullanılan basit ve etkili güvenlik ürünleridir. 

Elektrikli el aletleri kimi zaman yapılan işi hızlandırmaya ve kolaylaştırmaya kimi zaman ise çıplak elle yapamayacağımız işleri yapabilmemize olanak sağlayan elektronik ürünlerdir. 

Metre ölçüm aletleri, işyeri, ofis veya evlerde herhangi bir yerin ölçüsünü almak için veya bir tamirat/tadilat işi yaparken gerekli uzunlukları ölçmekte kullanılır. Envanterimizde ve online hırdavat kataloğumuzda bulunmaktadır. Otomatik mezura, şerit metre ve mezura çeşitleri olan hırdavat ürünüdür. Online hırdavat kataloğumuzda pek çok metre ölçüm aleti bulunmaktadır.

Alet takım çantaları, “all in one” tabirinin hırdavat sektöründeki karşılığıdır. Vida ve çivi gibi küçük malzemeler için ayrılmış bölümleri vardır. Envanterimizde ve online hırdavat kataloğumuzda bulunmaktadır. Pek çok alet takım çantası modeli online hırdavat kataloğumuzda bulunmaktadır.

El aletleri, ev, ofis ve işyerlerinde ihtiyaç duyulabilecek basit onarım ve dekorasyon işlerini kolaylıkla yapılmasını sağlamaktadır. Envanterimizde ve online hırdavat kataloğumuzda bulunmaktadır. Bu hırdavat türü pense, çekiç, tornavida, katlanabilir taşıyıcı gibi türlere ayrılmaktadır. Birçok el aleti online hırdavat kataloğumuzda bulunmaktadır.

Kapı ve pencere malzemeleri, birçok tür ve çeşit olarak farklı işler için üretilmişlerdir. Envanterimizde ve online hırdavat kataloğumuzda bulunmaktadır. 

Toptan Hırdavat Alışverişinin Adresi Ultrasepet!


Toptan hırdavat alışverişlerinde kimi zaman problemler yaşanabilmektedir. İstenilen ürünün yetersiz sayıda olması gibi problemler asla Ultrasepet’ta yaşanmaz. Ultrasepet, 1000 metrekarelik deposunda 15000’den fazla ürünü her zaman stoklu ve satışa hazır halde tutmaktadır. Ek olarak online hırdavat satışımız da bulunmaktadır.

En kaliteli ürünleri, en hızlı şekilde, rekabetçi ve tutarlı fiyatlarla sunma ilkemiz ve sahip olduğumuz yüksek satın alma gücü sayesinde siz müşterilerimize ciddi maliyet avantajları sunuyoruz. Online hırdavat alışverişlerinizi Ultrasepet’le çok daha uygun fiyata mâl edebilirsiniz. Ultrasepet olarak sağladığımız bu avantajlar sayesinde kaliteye daha fazla ödemenizin de önüne geçiyoruz.

Online Hırdavat Alışverişi Yapmanın Avantajları Nelerdir?

Online hırdavat alışverişi yapmanın en büyük avantajlarından biri alınan ürünün taşıma masrafının ve zahmetinin ortadan kalkmasıdır. Ultrasepet olarak online hırdavat alışverişlerinde Konya içine ve Büsan Bölgesine kendi araçlarımızla transferleri gerçekleştirirken Konya dışındaki illere anlaşmalı kargo firmaları ile gönderim sağlıyoruz. Yani Online hırdavat satın alım sürecinde alıcının zahmeti en aza inmektedir.

Online hırdavat alışverişi, kolay sipariş, hızlı teslimat, zamandan ve yakıttan tasarruf gibi kolaylıklar sağlamaktadır. Online hırdavat alışverişi sayesinde hiç bir zahmete girmenize gerek kalmaz. Online hırdavat sayesinde marketlere ulaşmanıza dahi gerek kalmaz. Kısacası online hırdavat alışverişleri alıcı için en kolay ve tasarruflu yoldur.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.